BLOG

Jak w bezpieczny sposób przechowywać opony samochodowe? - 2018-02-28

Jak w bezpieczny sposób przechowywać opony samochodowe?

Jak długo posłużą nam nowe opony samochodowe? Kierowca powinien się nimi cieszyć przynajmniej przez pięć lat. Wiele zależy jednak rzecz jasna od tego, w jakich warunkach są one przechowywane. Dotyczy to głównie tych kierowców, którzy dokonują sezonowej wymiany ogumienia. Wówczas drugi komplet opon przez kilka miesięcy jest nieużywany. Jak w związku z tym przechowywać opony samochodowe?

wiecej »

Jak nie pognieść garnituru na wyjeździe? - 2018-02-28

Jak nie pognieść garnituru na wyjeździe?

Garnitur to najlepszy strój wizytowy mężczyzny. Pamiętać trzeba o nim przy każdym wyjeździe służbowym czy spotkaniu biznesowym. Duży problem pojawia się przy jego spakowaniu. Najprościej oczywiście nałożyć go na siebie. To jednak gwarancja jego pogniecenia czy nawet uszkodzenia. Jak zatem przewozić garnitur, aby go nie pognieść? Czy jest skuteczny sposób na to, aby na wyjeździe cieszyć się garniturem w pełni eleganckim?

wiecej »

Czym kierować się podczas zakupu torby sportowej? - 2018-02-28

Czym kierować się podczas zakupu torby sportowej?

Torba sportowa jest niezbędna każdemu sportowcowi niezależnie od tego, jaką aktywność fizyczną on uprawia. Jej wybór nie jest jednak tak prosty, jak się początkowo może wydawać. Nawet pomimo tego, a może i przede wszystkim z tego względu, że toreb sportowych na rynku jest dziś całe mnóstwo. Jak wybrać tę, z której będziemy zadowoleni i posłuży nam ona wystarczająco długo?

wiecej »

W jaki sposób można spersonalizować pokrowiec? - 2017-09-13

Pokrowiec kojarzy Ci się z ociężałym, szarym „pudełkiem”? Przekonaj się, że może być wyjątkowy

Większość pokrowców, szczególnie na takie produkty jak koła samochodowe, błotniki czy rowery postrzegana jest głównie pod kątem użytkowym i praktycznym natomiast w większości nikt nie zastanawia się nad ich walorami estetycznymi. Pokrowiec w zależności od jego przeznaczenia i funkcjonalności nie musi być jedynie bezkształtną i czarną „powłoką”, ale może być zdecydowanie bardziej przyjazny, dzięki czemu dostarczy więcej przyjemności z użytkowania.

wiecej »

W jaki sposób wykonujemy pokrowce? - 2017-09-13

W jaki sposób wykonujemy pokrowce?

W przypadku każdego przedmiotu ważne jest precyzyjne pobrane miary, które pozwoli na przygotowanie idealnego wymiarowo pokrowca. Niedopasowanie go do wymiarów sprzętu sprawi, że nie będzie on w pełni bezpieczny z racji na możliwość przesuwania się wewnątrz. Specjalistyczne pokrowce mogą składać się z kilku warstw materiału. Wewnętrzna warstwa mająca kontakt z przechowywanym przedmiotem jest delikatna, natomiast zewnętrzna zazwyczaj powstaje z delikatnie utwardzanego materiału, co jest komfortowym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku produktów elektronicznych i sprzętu muzycznego. Dzięki technice sitodruku pokrowiec możemy opatrzyć logiem firmy lub dowolnie wybranym napisem, co wielokrotnie pozwala na natychmiastową identyfikację zawartości. Ponadto stosuje się również wzmacniane szwy i na życzenie uchwyty, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania pokrowca. Pewne rodzaje naszych pokrowców mogą być wyposażone w system odparowania wilgoci, wewnętrzne rzepy zapobiegające przemieszczaniu się przedmiotu wewnątrz, oraz usztywniane dodatkowo bizą, aby zapobiegać odkształceniom pokrowca.

Wszystkie rodzaje dostępnych pokrowców znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wystarczy, ze klikniesz tutaj.

IZI SPORT © 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone.  Realizacja  intersum.pl