BLOG

W jaki sposób można spersonalizować pokrowiec? - 2017-09-13

Pokrowiec kojarzy Ci się z ociężałym, szarym „pudełkiem”? Przekonaj się, że może być wyjątkowy

Większość pokrowców, szczególnie na takie produkty jak koła samochodowe, błotniki czy rowery postrzegana jest głównie pod kątem użytkowym i praktycznym natomiast w większości nikt nie zastanawia się nad ich walorami estetycznymi. Pokrowiec w zależności od jego przeznaczenia i funkcjonalności nie musi być jedynie bezkształtną i czarną „powłoką”, ale może być zdecydowanie bardziej przyjazny, dzięki czemu dostarczy więcej przyjemności z użytkowania.

wiecej »

W jaki sposób wykonujemy pokrowce? - 2017-09-13

W jaki sposób wykonujemy pokrowce?

W przypadku każdego przedmiotu ważne jest precyzyjne pobrane miary, które pozwoli na przygotowanie idealnego wymiarowo pokrowca. Niedopasowanie go do wymiarów sprzętu sprawi, że nie będzie on w pełni bezpieczny z racji na możliwość przesuwania się wewnątrz. Specjalistyczne pokrowce mogą składać się z kilku warstw materiału. Wewnętrzna warstwa mająca kontakt z przechowywanym przedmiotem jest delikatna, natomiast zewnętrzna zazwyczaj powstaje z delikatnie utwardzanego materiału, co jest komfortowym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku produktów elektronicznych i sprzętu muzycznego. Dzięki technice sitodruku pokrowiec możemy opatrzyć logiem firmy lub dowolnie wybranym napisem, co wielokrotnie pozwala na natychmiastową identyfikację zawartości. Ponadto stosuje się również wzmacniane szwy i na życzenie uchwyty, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania pokrowca. Pewne rodzaje naszych pokrowców mogą być wyposażone w system odparowania wilgoci, wewnętrzne rzepy zapobiegające przemieszczaniu się przedmiotu wewnątrz, oraz usztywniane dodatkowo bizą, aby zapobiegać odkształceniom pokrowca.

Wszystkie rodzaje dostępnych pokrowców znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wystarczy, ze klikniesz tutaj.

Pokrowce szyte na miarę - 2017-09-13

Pokrowce szyte na miarę – zadbaj o bezpieczeństwo swoich produktów!

Laptopy, koła od rowerów i instrumenty muzyczne – czy jest element, który może je łączyć? Okazuje się, że tak! Tym przedmiotem będzie spersonalizowany pokrowiec, który nie tylko sprawi, że przechowywany przedmiot dłużej pozostanie w widocznie lepszym stanie, ale także pozwoli na dodatkową promocję własnej marki, dzięki umieszczeniu na jego powierzchni spersonalizowanego emblematu. Pokrowiec to jeszcze jeszcze jedno akcesorium dostosowane specjalnie według indywidualnego zamówienia. Dzięki temu istnieje możliwość idealnego dobrania wymiarów, materiałów oraz technologii jaką zostanie wykonane zabezpieczenie.

Zalety przechowywania akcesoriów w pokrowcu

  • Co najważniejsze pokrowce przedłużają żywotność produktu, sprawiają, że przez dłuższy czas wygląda on dalej jak nowy.
  • Pokrowce pozwalają na bezpieczne przechowywanie produktów w magazynach, na półkach sklepowych, w pralni, piwnicy, garażu itp.
  • Pokrowce zabezpieczają produkty podczas transportu, w trakcie którego mogłyby ulec zarysowaniom, obiciom, otarciom i innym obrażeniom typowym dla produktów składowanych bez pokrowców.
  • Pokrowce wyglądają elegancko, pozwalają w oryginalny sposób zaprezentować produkt.
  • Spersonalizowane pokrowce stanowią promocję firmy, ułatwiają identyfikację produktów i stanowią wyjątkową wizytówkę. Mogą być również dokładane do zakupionego produktu lub oferowane jako przydatne akcesoria.
  • Pokrowce posiadają uchwyty, które ułatwiają przenoszenie przedmiotów, zwłaszcza tych o nietypowych gabarytach. Uchwyty posiadają siłę nośną dostosowaną do wagi przechowywanego przedmiotu.
  • Pokrowce chronią produkty przed działaniem czynników atmosferycznych – deszczu, słońca, mrozu, a także pyłu, kurzu i zabrudzeń. Niektóre z nich posiadają dodatkowe systemy odprowadzania wody.
IZI SPORT © 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone.  Realizacja  intersum.pl